הצגות ילדים איכותיות במדיטק חולון

 

אני אוהבת לחשוף את ילדיי לתרבות. במיוחד שהיא איכותות. ומרוב שנמאס לי מחומריות ומתנות שתופסות מקום בבית, זאת השנה השלישית ברציפות שאני מבקשת מסבא וסבתא לקנות לנכדים מנויים לתיאטרון. השנה זה היה לתיאטרון המדיטק בחולון.

אני מאוד ממליצה גם לכם לאמץ את הרעיון של "חוויות במקום מתנות" אותו למדתי מאמא מאמנת.

אז הנה מה מצפה לכם בחודש יוני (פרטים נוספים על כל הצגה כאן):

ילדי בית העץ – פסטיבל ישראל לילדים במדיטק

מחזה מוסיקלי ע"פ ספרו של רן כהן אהרונוב

לגילאי 8 ומעלה

שחקנים: עידן אשכנזי, רועי ויינברג, יעל חיימובסקי, דן קיזלר, סיון קרצ'נר, שוהם שיינר

אבא של ערן בנה את בית העץ עוד כשהיה בגן חובה ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ. הצטרפו למאבקה של החבורה להצלת החורשה ובית העץ!

 

צילום:בני גם זו לטובה    WWW.BENNYGAMZO.COM
צילום:בני גם זו לטובה WWW.BENNYGAMZO.COM

שבת 4.6 10:30, מחיר כרטיס:75 ש"ח

 

חתול תעלול – פסטיבל ישראל לילדים במדיטק

על-פי ספרו של ד"ר סוס

לגילאי 3 ומעלה

שחקנים: ליאור בלאוס, ענבל ניר בר־אור, יגאל ברנר, דני לשמן, אורי עטיה, עומר קרן

מי לא שמע על חתול תעלול? ביום גשום אחד, כשטלי ואני נשארנו בבית לבד, משתגעים משעמום, הוא הופיע פתאום, כך משום מקום! והפך את היום המשעמם ליום מלא הפתעות, יום עם המון תעלולים והמצאות, הוא הביא עוד חברים ושיחקנו המון, אבל אני לא כל כך בטוח אם זה היה באמת או רק בדמיון…

צילום:בני גם זו לטובה    WWW.BENNYGAMZO.COM
צילום:בני גם זו לטובה WWW.BENNYGAMZO.COM

שבת 11.6 10:30, מחיר כרטיס:75 ש"ח

ילדת הקשת בענן – הצגה אורחת

ע"פ ספרה של נעמי שמואל

תיאטרון הקיבוץ ותיאטרון גושן

גילאי 8 ומעלה

שחקנים: אושרת אינגדשט, אורי אוריין, יולי סקר, מסקי שבירו, ניצן לבטרובסקי, חן גרטי

מסקרם, צברית בת 11 שעוברת מקצרין אל העיר הגדולה, מצפה בהתרגשות ליום הראשון בבית הספר החדש. היא מקווה להשתלב במהירות ולרכוש לעצמה חברים, אולם הדעות הקדומות והאמירות המעליבות אליהן היא נחשפת מיד עם הגעתה, מבהירות לה שזה לא יהיה קל.

סיפורה המרגש של ילדה "שונה", הנלחמת ומיטלטלת בין הצלחה לכשלון, חיבוק ודחייה, זהות והדחקה.

ילדת הקשת בענן צלום כפיר בולוטין

שבת 18.6 10:30, מחיר כרטיס:75 ש"ח

 

מהדקים – הצגה אורחת

מחזה המבוסס על סיפור אמיתי

תיאטרון הקיבוץ ותיאטרון גושן

גילאי 10 ומעלה

שחקנים: רבקה נוסן, צביקה שוורצברג, נטע פלוטניק, אורי זלצמן, יהונתן שוורצברג

השנה היא 1998. בעיירה הקטנה וויטוול שבטנסי, ארה"ב, יוזמים מייקל, דן ואמילי, שלושה תלמידים בבית הספר המקומי, פרוייקט מיוחד ,שאפתני ויוצא דופן – איסוף 6 מיליון מהדקי נייר, על מנת להנציח את המספר הבלתי נתפס של היהודים שנרצחו בשואה. הם יוצאים למשימה בעקבות עימות חריף עם סוזי, מכחישת שואה ואישה חזקה ומרכזית בעיירה.

מה גורם לשלושה ילדים אמריקאים, בעיירה ללא יהודים כלל, לצאת לפרוייקט שאפתני שכזה? האם החברות בין שלושת הילדים תשרוד את המכשולים שיעמדו בפניהם במהלך הפרוייקט?

המחזה מבוסס על סיפור אמיתי שהתרחש בשנת 1998, בעיירה וויטוול שבארצות הברית.

פרוייקט המהדקים שהוביל בית הספר המקומי נמשך כשלוש שנים, זכה לתהודה עולמית וסחף את ארצות הברית בסערה. המחזה ממחיש את כוחם של ילדים לחולל שינוי, וליצור עבור כולנו עולם טוב יותר.

מהדקים - צלום כפיר בולוטין (1)

שבת 25.6 10:30, מחיר כרטיס: 75 ש"ח

שדרות גולדה מאיר 6 חולון

טל' להזמנת כרטיסים: 03-5021552

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.