חובה בכל תיק לבחורה העסוקה | בטיסט שמפו יבש לשיער

3c9bef26-625f-44c8-85be-d5f9fcae70ee

שיער מטופח ונקי הוא כרטיס הביקור של כל אשה. בחיים המטורפים שלנו, בחוסר הזמן התמידי אך בשגרת החיים החמה והמיוזעת, אין פריבלגיה לא לחפוף את השיער, כמו בארצות קרות.

אבל מה עושים כשבכל זאת אין לך זמן לכל התהליך של החפיפה, ייבוש ועיצוב השיער?

אחרי חיפושים רבים לפתרון, ניסויים רבים של תכשירים שהותירו אבקה לבנה על ראשי, תחושה אבקתית ולא נעימה, ריח לא תמיד נעים.. סוף סוף מצאתי את התכשיר האולטימטיבי!

לפני כחודש הוזמנתי להשקת מותג השמפו היבש הראשון בעולם "בטיסט" שסוף סוף נחת בישראל. אני מכירה את המותג עוד קודם מביקוריי בחו"ל ועכשיו הוא נגיש בארץ.

התכשיר מגיע בבקבוקים בריחות שונים. הריח המועדף עלי הוא דובדבן.

בנסיעתי האחרונה, נדהמתי מעצמי…

אני, שרגילה לחפוף בתדירות גבוהה מאוד, לא הרגשתי שום צורך לחפוף.

השמפו מרענן את מראה השיער ומעניק לו מראה מטופח. כל תמונה שצילמתי זכתה לתגובות והערות על הגוון של השיער ועל העיצוב.. זה הצחיק אותי שדוקא השיער זכה לתשומת הלב ולא הבגדים.

מה שטוב, שהתכשיר מאריך את  הזמן בין חפיפה לחפיפה  ובכך שומר על השומן הטבעי של השיער ומונע ממנו להתייבש. לכל אלה שעושות פן, התכשיר מאריך את חיי הפן ומשמר את המראה לעוד יום-יומיים ובעיקר, והכי חשוב, מנטרל ריחות רעים –  סיגריות, עשן ובישול – ומעניק ניחוח רענן.

אחרי בילוי לילי במועדונים בחופשה, עם כל הריח החריף של הסיגריות, הריח לא נדבק ואחרי שימוש נוסף בחומר, השיער חזר להראות במראה טבעי, כלאחר חפיפה ונח לעיצוב מחדש.

אצלי זה כבר מוצר הכרחי בתיק הנסיעות שלי, ממש כמו מברשת שיניים…

אני אישית ממליצה לך לנסות, לבדוק האם מתאים לשיערך ולאמץ את הריח שמתאים רק לך.

שמפו יבש בטיסט  original בניחוח קלאסי, לעיצוב נוח קל ורענן

שמפו יבש בטיסט Cherry – לעיצוב קל ונוח בניחוח דובדבן

שמפו יבש בטיסט Blush –לעיצוב קל ונוח בניחוח פריחה רעננה

שמפו יבש בטיסט Tropicalלעיצוב קל ונוח בניחוח טרופי אקזוטי

שמפו יבש בטיסט לשיער חזק ומבריק- Strength & shineמצטיין בברק ויעיל בעיצוב

שמפו יבש בטיסט לשיער לנפח מושלם Volume XXLלעיצוב בעל נפח גבוה ויציב.

 ניתן להשיג ברשת סופר פארם.

#batiste_il גם באינסטגרם 

 

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.