להחיות כדי לחיות

מי שעשה קורס החייאת תינוקות וילדים ב-5 שנים האחרונות שירים את היד.

עד לפני שבוע, לא הייתי יכולה להרים את היד, אבל עכשיו יכולה להרים אותה בגאווה!

כשבתי הגדולה נולדה, שלחתי את בעלי לעשות את הקורס. במילא הוא היה זה שרב הזמן איתה ואני חשבתי שלא אוכל לעמוד בזה – לא בתיאורים המפחידים שבגללם צריך לעשות את הקורס, ולא בהחייאה בפועל אם חס וחלילה יהיה צורך בכך. אבל מאז, התבגרתי, התפקחתי, ילדתי עוד 2 ילדים והבנתי שזאת חובתי בתור אמא ואזרחית טובה. מי יודע איפה זה יתפוס אותי. מתפללת שלא יתפוס אותי לעולם אבל כמו שאומרים:

better safe than sorry

ובעודי מתלבטת ודוחה את הקץ (התקשרו מהכללית שנפתח קורס, התקשרו מטיפת חלב שנפתח קורס… אבל בכל הקורסים האלה לא מרשים עם תינוקות ומה לעשות שיש לי אחת צמודה לציצי)… שכנתי היקרה שלחה הודעה שהיא מזמינה אותי להצטרף לקורס שהיא עושה בביתה. ישר קפצתי על המציאה. זה במקום נעים ונינוח, עם אנשים שאני מכירה וסמכתי עליה שתמצא את המדריך הכי מתאים ומוכשר. וכך היה!!! לא רק שמצאה לנו, אחרי חיפושים רבים והמלצות, את המדריך הכי מתאים ומוכשר, הוא גם ממש חתיך (לא תמיד זה טוב כי זה יכול להפריע לריכוז… וצריך להתרכז!!!)

אז ככה העברנו לנו שעתיים וחצי בסוג של כיף. בעיקר חשוב.

החיאה 2 החיאה1

CIMG6632

ועכשיו ברצינות:

קורס חשוב והכרחי לכל הורה ואם אפשר למטפלת/סבים וכל מי שנמצא עם הילדים. עידו מקצוען – סיים לימודי רפואה ועכשיו בהפסקה לפני ההתמחות. יודע לענות על כל השאלות וגם נותן מדריך מלא לכל משתתף ותקציר לשים בארנק.

מאוד ממליצה

עידו אביבי

054-2080066

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor