הכל בראש שלך – תכירו את מספרת ערן ויניב קצב

צילום; אייל נבו
צילום; אייל נבו

כששואלים אותי לעתים קרובות האם זה טבעי  ? אני מתכוונת לצבע השיער  ; ) נו באמת ?!!

אז תמיד יש לי תרוץ קבוע "צבע של רוסיות" ולמען האמת אני בכלל אוקראינית.

פיגמנט השיער שלי נוטה לצבע בלונד אפרפר וזה מושלם.

תמיד אהבתי להיות בלונדינית, בגוון אחד בהיר יותר מגוון הצבע שלי  למעלה מעשור אני עושה גוונים בהבהרה, שחברתי ויקה אחראית לתוצאותיהם המהממות ואני תמיד קוטפת אין ספור מחמאות, אבל עם השנים זה גרם לשיער שלי להיות די חלש, דליל ומפוצל.

לפני מספר שבועות הוזמנתי ליום מפנק במספרת ערן ויניב קצב, הממוקמת ברחוב אבן גבירול 168 בלב ליבה של תל- אביב.

חייבת לציין שאת השם אני מכירה, אבל אישית לא יצא לי לחוות.

הגעתי בלי צפיות, לפינוק אי אפשר לסרב.נחשבתי לעצמי בטח חפיפה ופן אך מסתבר, כשהגעתי ,תכננו עבורי משהו אחר.

ערך השיערה חשוב להם יותר מעוד לקוחה מרוצה, שלא תחזור שוב.

אין ספק שזו אכן היתה חוויה אחרת.  לא קל לסמוך על ספר בכזו קלות ולתת לו אמון לגעת לך בשיער. ההכרות היתה קצרה והמחסום נשבר מידית.

הינה התוצאה 

unnamed (1)

חשיבות השימוש בחומריים טבעיים. מבלי שיפגעו במרקם השיערה, עושים את ההבדל הקטן, השיער שלך מקבל מרקם אחר נפח זוהר וכך אפשר לראות בתמונות ומי שמכיר אותי, הרגיש זאת במציאות.

הידעת?

החלקה מותרת לנשים בהריון …. פיתוח חדשני מבית  ערן ויניב קצב להחלקה הסלקסרייט המפורסמת שמותרת גם לנשים בהריון !!!

לפני שנים אחדות פרצה לתודעה החלקת השיער SILK STRAIGHT באמצעות "אינדולה". ההחלקה מכילה תערובת ייחודית של רכיבי טיפוח המעניקים לשיער הגנה וברק, ומביאים לתוצאה חלקה וטבעית. השיער הופך קל לסידור וחלק כמשי, בעל ברק עוצמתי

 ערן ויניב קצב המומחים להחלקה זו, התאימו את ההחלקה לקהל הישראלי. הם שינו את הוראות השימוש של חומר ההחלקה שאינה נעשית עם מחליק וכתבו אותן מחדש גם עבור "אינדולה" ישראל.

יניב קצב מסביר כי מדובר בתהליך קל הנעשה במספר שלבים בשילוב קרם מחליק וקרם מייצב היוצרים מרקם קרמי עשיר למריחה קלה ואחידה. מדובר בהחלקה מאד גמישה ביחס להחלקות אחרות המאפשרת לשיער גמישות, תנועתיות ומעניקה מראה שיער טבעי לחלוטין.

באמצעות החלקת ה SILK STRAIGHT  ניתן לפתוח תלתלים. השיער המתולתל הופך לחלק וטבעי לאורך זמן ומקבל מראה חלק וטבעי עם ברק משי. גם השיער המרדני ביותר הופך קל לעיצוב. ההחלקה מתאימה לשיער רגיל ולשיער עמיד, לשיער צבוע ולשיער עדין.

טווח המחירים: 800 ₪  – 1,400 ₪

להתייעצות וקביעת תור 03-6052224