הגיע הזמן לשחרר את הציצי… אבל איזה תמ"ל???

2016-04-11 19.41.05

לא יודעת איך הגעתי למצב הזה עם ילדה שלישית… אבל בהיא כבר תיכף בת 9 חודשים ורק עכשיו העברנו אותה מהחדר שלנו (כן, כן…) והשלב הבא זה לעבור לבקבוק (אה הא…). בלי ביקורת בבקשה 🙂 ת'אמת – לי זה היה כל כך נח לצאת מהבית רק עם תיק קטן עם חיתולים ומגבונים… אבל זהו. נגמר. אמא צריכה חיים!

לפני שבועיים סופי לקחה בקבוק תמ"ל בפעם הראשונה ואני הרגשתי כזאת הקלה!!! לא האמנתי שכך ארגיש. נראה לי שהיה קשה לי לשחרר בגלל שידעתי שחלב אם הוא הטוב ביותר והיתי נורא מבולבלת מכל האופציות של התמ"ל עד שהחלטתי לעשות מחקר משלי והתוודעתי שלערכים שאני מאמינה בהם, ולצרכים של סופי – נוטרילון הוא הטוב ביותר.

אחרי שעשיתי מחקר מקיף והחלטתי על נוטרילון, המשכתי לחפור עליהם והרבה עזרה הגיעה גם מהאתר החדש של נוטרילון – אתר מקסים עם המון ידע בכל תחומי התינוקות (לא רק לגבי תמ"ל).

אז למה דווקא נוטרילון?

  1. קודם כל, וזה היה הכי חשוב מבחינתי – הם בחרו בגישה הפרהביוטית – בניגוד לפרוביוטיקה שם מוסיפים חיידקים, בנוטרילון מוסיפים סיבים, עליהם מתרבים החיידקים כיוון שיש המון המון סוגים של חיידקים שהמעיים מייצרים – אז שכל תינוק ייצר בעצמו את מה שהוא צריך, בכמות שהוא צריך. כלומר – דרך טבעית לייצר את החיידקים הנדרשים.
  2. לא פחות חשוב, במחקר שנעשה ראו שהשימוש בנוטרילון, בגלל המרכיבים שלו, הפחיתו בעשרות אחוזים את התהוות האלרגיות אצל תינוקות (בדקו בתינוקות בהם יש סיכוי גבוה לאלרגיות – הורים אלרגיים, אחים אלרגיים וכו').

והנה עוד סיבות, כפי שנוטרילון מציגים:

נוטרילון

מילה אחרונה – למי שמחליטה לתת תמ"ל מהרגע הראשון (שזה ממש בסדר ואין מה להתבייש בזה! כל אחת והדרך שלה..) שתדעו שאפשר לבקש נוטרילון בכל בית חולים בארץ. מומלץ!

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor