TWENTYFOURSEVEN משיקה קולקציית קפסולה ייחודית בעיצוב של תמר קרוון

22צילום רפי דלויה – אני ויאנה קחטוביץ מהבלוג laceandchiffonblog.blogspot.co.il

לפני כשבוע הוזמני להצצת הקולקציה החדשה בעיצובה של תמר, ביצירותיה כבר הספקתי להתאהב לפני כשנה כשחבר משותף הכיר בנינו ומאז הכל היסטוריה, רציתי לשתף אותכם בפרי יצירתה.

 קולקציית הקפסולה  ICONIC10הנה פרי שיתוף פעולה בין רשת האופנה  TWENTYFOURSEVEN לבין תמר קרוון אשר עיצבה 10 פריטים אייקונים בהדפסים אתניים ובצבעוניות עזה אשר ישווקו במבחר סניפי הרשת במהדורה מוגבלת.

מי את  תמר קרוון?

עיתונאית, בימאית, צלמת ואושיית אופנה.

תמר מעידה על עצמה כשהיא מצלמת  היא  בוחרת את הדמויות שמשדרות לה איכויות של עומק, רגש והמראה שלהן הוא רב שכבות וייחודי. קרוון היא יוצרת בצילום, עיתונאית ב-7 ימים, מביימת קליפים ומשתתפת בתערוכות.  יוצרת את עצמה מחדש עם הופעות לבוש וסגנון ייחודי, אשר הפכו אותה לתופעה תרבותית .

מה היא אופנה בעיניך ? 

 "אופנה ואני זה רומן שהחל מגיל מאד מאד צעיר וזו אהבה שרק מעמיקה ומתפתחת. סבתי ואמי היו שתי נשים שהיה להן סטייל מדהים ושתפרו לעצמן פריטים מרהיבים. בגיל ההתבגרות, לאורך כמה שנים, מילאתי מחברות אינסופיות בדגמים שהמצאתי. ולאורך כל חיי, אני אוהבת בגדים כמו החברים הכי טובים שלי ומאמינה שאפשר תמיד להזמין את כולם לארוחה, וכולם יסתדרו עם כולם".

איך נולד הרעיון לקולקציה ?

"שיתוף הפעולה עם TWENTYFOURSEVEN החל כשכבר בער בי הרצון לממש את הפנטזיה ולעצב את קולקציית החלומות שלי והרגשתי שהם הפרטנרים המתאימים. הפריטים שלהם אופנתיים אך מתומחרים בצורה הוגנת ויש אצלם נועזות רבה. היה לי העונג לעבוד עם מעצב המותג רון קהאן שלימד אותי רבות ומצד שני נתן לי חופש יצירתי מופלא.

בהתייחסה לקולקציה עצמה , אומרת קרוון : "הקולקציה כשמה כן היא : ICONIC 10 היא מורכבת מ-10 פריטים שהם הפריטים האייקונים שמרכיבים את המלתחה המושלמת, לדעתי: מכנסיים, בלייזר, חולצה, שמלה, שורטס, חצאית מיני, מגפונים ותיק. כל אחד מהם הוא העיבוד המתומצת של הגזרה המושלמת. כמו כן, היה לי חשוב להביא את האמירה שאני ממש דוגלת בה בלבוש האישי שלי: הכל הולך עם הכל, רק צריך אומץ ולכן יש פרינטים וצבעים שנראים נפלא בפני עצמם אך לא פחות בשילובים של אינסוף וריאציות האחד עם השני. בכדי להתחשב בבחורות שצבעים ופרינטים אינם כוס התה שלהן, עיצבתי גרסה של כל פריט בשחור. הקולקציה יכולה להיכנס בשלמותה למזוודה קטנה ולספק לבחורה אין סוף אופציות ללבוש".

112211234

טווח מחירים קולקציית ICONIC 10 :

 ז'קט 339.9  ₪, מכנסיים  229.9 ₪, מכנסיים קצרים 169.9 ₪, חצאית 169.9 ₪, חולצות 99.9-169.9 ₪,

שמלה 199.9 ₪, מכנסון 79.9 ₪, מגפונים 269.9 ₪, תיק 179.9 ₪.

הקולקציה מוצעת בטווח מידות הנע ביןXS-L  / 32-42.

ניתן להשיג בחנויות נבחרות של רשת חנויות www.twentyfourseven.co.il

פתח תקוה, פולג נתניה, קניון עזריאלי, קניון רחובות, גרנד באר שבע, קניון מלחה, נמל תל אביב ודיזינגוף סנטר

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.