מעצבים את כל הבית בלי לצאת מהבית | HOMEPLAN

HOMEPLAN הוא ה-גוגל של עולם העיצוב. קהילת עיצוב הבית הגדולה בישראל, המהווה נקודת מפגש בין חברות עיצוב הבית, האדריכלים, המעצבים והלקוחות הפרטיים, כפלטפורמה דיגיטלית מהפכנית, המציעה חוויית קניה חדשנית וידידותית של כל המוצרים לעיצוב הבית במקום אחד.

מהפכת הצרכנות און ליין הגיעה לעיצוב הבית.

מי מאתנו לא התנסה בכאב הראש של עיצוב דירה – סיורים בין עשרות חנויות, ליקוט הצעות מחיר מעשרות ספקים, השוואה בין מאות פריטים בתוך קטלוגים משמימים של מאות עמודים, ומסעות באולמות תצוגה אינסופיים. ואחרי שסיירנו, ראינו, השווינו, וכיתתנו את רגלינו, עדיין רובנו לא מוצאים את ידינו ורגלינו.

אז הנה הפתרון…

HOMEPLAN היא פלטפורמה דיגיטלית חדשנית, המציעה חוויית חיפוש ייחודית של כל המוצרים לעיצוב הבית במקום אחד, בלי לזוז מהכיסא. במספר קליקים בודדים, ניתן למצוא שפע מוצרים, לפנות לספקים, לקבל החלטות במהירות ולנהל את פרויקט העיצוב בראש שקט. HOMEPLAN היא קהילת עיצוב הבית הגדולה בישראל, הכוללת אלפי מוצרים בעשרות קטגוריות שונות של כל פתרונות העיצוב, ומהווה נקודת מפגש בין החברות לעיצוב הבית, האדריכלים והמעצבים לבין הקהל הרחב. לא בכדי מכונה המיזם החדש – 'הקניון הגדול בישראל לעיצוב הבית' או 'ה-גוגל של עולם העיצוב', אך למעשה מדובר בפתרון נוח, ידידותי וזמין הרבה יותר. כי במקום להקליד את המילה 'רהיטים' בגוגל, לקבל רשימה אינסופית של תוצאות ולהיכנס לעשרות אתרים, אפשר להקליד 'שולחן אוכל עגול עשוי מעץ' ב- HOMEPLAN ולקבל את כל המידע המפורט של פריטי הריהוט פרוסים בפניך בעמוד אחד. יותר פשוט וזמין לא יכול להיות. והמחיר לשימוש בפלטפורמה? אין מחיר – שם משתמש וסיסמה ואתה בפנים….

למעשה, מדובר בהרבה יותר, כי הפלטפורמה החדשה משמשת גם ככלי עבודה המאפיין את צרכי הלקוח ומתאים את הפריטים באופן מדויק עבורו. דרך שאלות כמו – כמה חדרים יש לך בבית? איזה חדרים אתה מעוניין לעצב ובאיזה תקציב, איזה סגנון עיצובי אהוב עלייך (מודרני, כפרי וכו'), מה התקציב הכללי שלך? ומראה ללקוח בכל שלב כמה מהתקציב כבר הושקע וכמה ממנו עוד נותר. גם אם הלקוח בחר לא לרכוש הוא יכול לשמור את הרכישות האופציונאליות בפרויקט האישי שלו, וכך לבנות לעצמו את עיצוב הבית העתידי, ככלי מקצועי וידידותי לניהול הפרויקט.

הפלטפורמה החדשה מקלה גם על האדריכלים והמעצבים ומשפרת עבורם משמעותית את נגישות השרות מול הלקוח. בעזרתה ניתן להיחשף לכל המידע במקום אחד, כולל יכולת סינון מוצרים ופילטריזציה גבוהה ומקצועית ביותר לפי קטגוריות, קטגוריות משנה וסינונים מתקדמים (מחיר צבעים וכו׳), יכולת הורדה של קבצי הדמיה (כמו DWG), הוצאת כתב כמויות בלחיצת כפתור לכל המוצרים בפרויקט, שיתוף מצגת אינטראקטיבית (המפורטת לרמה של חדרים) של כל המוצרים שאהבתם והוספתם לפרויקט, וכמובן פניה לספקים בלחיצת כפתור לקבלת הצעת מחיר.

HOMEPLAN משמש גם כמאגר גדול ומקיף ביותר של אדריכלים ומעצבים, הקרוי "נבחרת המקצוענים" ובו נחשף הלקוח לאתרים עשירים ומפורטים הכוללים פרופילים אישיים, תיקי עבודות ומגוון הפרויקטים של אדריכלי ומעצבי ישראל. ומה עוד תמצאו באתר? את אחת הטכנולוגיות החדשניות והמגניבות של סיור וירטואלי מצולם בתוך כל אחת מהחנויות. תוכלו לסייר למשל בתוך חללי חנויות שמרת הזורע ולהיכנס לכל אחד מהפריטים בהקלקה פשוטה. ועוד לא הזכרנו את איכות הסביבה – מיליוני הקטלוגים לעיצוב המודפסים בעולם, מבזבזים כמויות נייר המשמידות מאות אלפי עצים מידי שנה, שיכלו להאכיל באפריקה מדינה שלמה…

או כפי שמסכם אורן מושלי, מנכ"ל HOMEPLAN: "המהפכה שמגיעה בימים אלו לישראל, נמצאת בארה"ב ובמערב אירופה כבר כמה שנים טובות. בשנה שעברה 30 אחוז ממכירות הריהוט בארה"ב היו און ליין, ובאירופה הן גדלו ב-12.5 אחוז בשנה אחת. ממוצע הרכישה של משתמש עומד על 250 דולר והוא צפוי לעלות בתוך שנתיים ל- 1,200 דולר, כלומר אנשים כבר לא קונים באינטרנט פריטי עיצוב בודדים, אלא בוחרים לעצב דרכו דירות וחללים שלמים. גם ברמת איכות הסביבה, בעולם בו 80 אחוז מחיפושי הרכישות מתבצעים און ליין, הגיע זמנם של מיליארדי קטלוגים השוכבים במחסנים מאובקים, או נשלחים ללקוחות בדואר כדי להיזרק לפחים, לעבור מן העולם, ולפנות את מקומם לפתרונות טכנולוגיים פשוטים וחכמים שמוציאים את כולנו נשכרים, ובעיקר פחות מבולבלים ומותשים ממסעות מפרכים בין עשרות חנויות עיצוב, קריאה בקטלוגים משמימים של מאות עמודים, וקבלת הצעות מחיר מעשרות ספקים".

 

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.