מתכון לשלום בית, או חיי משפחה נוחים יותר :-)

שטראוס פלוס

אני לא חסידת אפליקציות או טכנולוגיה בכלל. אבל כשיש משהו טוב – אני מיד מתחילה לשחק ואם אני מתלהבת אני גם מעבירה את המידע הלאה… אם אתם כאן, אתם יכולים לתאר לעצמכם מה אני חושבת על האפליקציה החדשה של שטראוס:

שטראוס +

מבלי להרבות במילים – יאללה – לכו תמצאו באפ סטור או בגוגל פליי ותתחילו להנות מהחיים.

למה להינות מהחיים? כי עכשיו אני סוף סוף יכולה לשלוח את בעלי בלב שלם לסופר ולדעת שלא אשלח אותו חזרה כי יביא בדיוק את מה שביקשתי כמו שכתוב ברשימה שהכנתי באפליקציה ולאלה מכם עם ילדים גדולים יותר, תוכלו לצרף אותם למשפחה באפליקציה והם יוסיפו לרשימה המשפחתית בעצמם במקום הווטסאפים האינסופיים. כך לא תצטרכו לרוץ שוב לסופר כי הם שכחו להגיד לכם מה הם רוצים. ממש מוצר משנה חיים בעיניי!

ורק שתדעו:

  • האפליקציה כוללת אלפי מוצרים, לא רק של שטראוס כך שממש ניתן להרכיב רשימת קניות מלאה. והחלק הכי טוב – עם כל הנוחות הזאת ששטראוס מאפשרת לנו, היא גם מתגמלת אותנו כשקונים מוצרים שלהם בחבילות שי!
  • כל מוצר שקונים ששיך לקבוצת שטראוס (יש להם מלא מותגים כולל עלית, יד מרדכי ועוד) מזכה אותנו ב-100 נק' וכשאוספים מספיק נקודות מזמינים חבילת שי דרך האפליקציה.
  • איך צוברים נקודות? לאחר סיום הקנייה, מצלמים את החשבוניות, מקבלים נקודות על קנייה מצטברת של מוצרי שטראוס
  • אפילו אפשר ליצר רשימה ממתכונים מעולים – באפליקציה יש מתכונים שונים שאפשר לבחור ופשוט מוסיפים את המצרכים לרשימת הקניות – מגניב ממש!

אין זמן טוב יותר להתחבר עכשיו – לקראת החגים עם כל הקניות ולהרוויח כבר עכשיו את הנקודות לקראת חבילת שי ראשונה!

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.