מתכון לשלום בית, או חיי משפחה נוחים יותר :-)

שטראוס פלוס

אני לא חסידת אפליקציות או טכנולוגיה בכלל. אבל כשיש משהו טוב – אני מיד מתחילה לשחק ואם אני מתלהבת אני גם מעבירה את המידע הלאה… אם אתם כאן, אתם יכולים לתאר לעצמכם מה אני חושבת על האפליקציה החדשה של שטראוס:

שטראוס +

מבלי להרבות במילים – יאללה – לכו תמצאו באפ סטור או בגוגל פליי ותתחילו להנות מהחיים.

למה להינות מהחיים? כי עכשיו אני סוף סוף יכולה לשלוח את בעלי בלב שלם לסופר ולדעת שלא אשלח אותו חזרה כי יביא בדיוק את מה שביקשתי כמו שכתוב ברשימה שהכנתי באפליקציה ולאלה מכם עם ילדים גדולים יותר, תוכלו לצרף אותם למשפחה באפליקציה והם יוסיפו לרשימה המשפחתית בעצמם במקום הווטסאפים האינסופיים. כך לא תצטרכו לרוץ שוב לסופר כי הם שכחו להגיד לכם מה הם רוצים. ממש מוצר משנה חיים בעיניי!

ורק שתדעו:

  • האפליקציה כוללת אלפי מוצרים, לא רק של שטראוס כך שממש ניתן להרכיב רשימת קניות מלאה. והחלק הכי טוב – עם כל הנוחות הזאת ששטראוס מאפשרת לנו, היא גם מתגמלת אותנו כשקונים מוצרים שלהם בחבילות שי!
  • כל מוצר שקונים ששיך לקבוצת שטראוס (יש להם מלא מותגים כולל עלית, יד מרדכי ועוד) מזכה אותנו ב-100 נק' וכשאוספים מספיק נקודות מזמינים חבילת שי דרך האפליקציה.
  • איך צוברים נקודות? לאחר סיום הקנייה, מצלמים את החשבוניות, מקבלים נקודות על קנייה מצטברת של מוצרי שטראוס
  • אפילו אפשר ליצר רשימה ממתכונים מעולים – באפליקציה יש מתכונים שונים שאפשר לבחור ופשוט מוסיפים את המצרכים לרשימת הקניות – מגניב ממש!

אין זמן טוב יותר להתחבר עכשיו – לקראת החגים עם כל הקניות ולהרוויח כבר עכשיו את הנקודות לקראת חבילת שי ראשונה!

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor