ליה לונדון – אהבה ממגע ראשון !

קופון הנחה ליה לונדון - בלוג MATRYOSHKA

ההיכרות שלי עם המותג החלה באופן מקרי לחלוטין.

קניון עזריאלי, קומה 2, חנות ליה לונדון, חלון ראווה בובה הלבושה בהלבשה  תחתונה שעליה הדפס של מטריושקה משכה את תשומת ליבי, ומשם הכל היסטוריה….

כך החל הרומן שלי עם המותג, המותג הזה הצטייר בעניי כמותג לנשים מלאות בעלות חזה גדול. לפחות זאת היתה ההתרשמות מפה לאוזן שקיבלתי מחברותיי. אף פעם  לא יצא לי להיכנס לחנות ובאמת לראות את הדגמים, כי ידעתי שלמידות שלי כנראה שאין מה לחפש שם.

אחרי שראיתי את חזיית החלומות שלי בחלון הראווה, המותג מאוד סיקרן אותי ורציתי לדעת עליו יותר.

לפני כחודש הוזמנתי לערב בנות מפנק שבמסגרתו נפגשנו את מנכ"ל המותג, שהיא אישיות מיוחדת  ומאוד מעניינת …. שדאגה לספר את החלום שלה ואיך הכל החל.

נהניתי מחברה טובה וסיפורי הלבשה תחתונה של חברותיי. אני יכולה להעיד על עצמי שיש לי פטיש להלבשה תחתונה ובסוד… יש לי גם מגירה של כל מיני פריטים מיוחדים שאני אוהבת להביא מכל מקום בעולם  בו אני מבקרת בו. פרטי לנג'רי של מותגים שונים. לא בהכרח אני לובשת אותם אבל לאסוף זה בהחלט מעניין .

רשת ליה לונדון מבית מבית Eveden –  Wacoal  המתמחה בהלבשה התחתונה ובגדי ים, היא היבואנית הרשמית בישראל של מותגי עילית, בהם  Freya ,Fantasie ,Elomi , Fauve ונמכרים ברשתות האופנה הנפוצות בעולם וכל אחת מאיתנו התנסתה בהם, גם ללא ידיעתה.

למי שיצא לבקר בלונדון האפרורית לאחרונה, ודאי נתקלה באחת מהמותגים הנ"ל ואולי אף התחדשה. היום את יכולה לחסוך את כספי הטיסה ולהתחדש ממש כאן באחת מחנויות הרשת של ליה לונדון, בסניפים ברחבי הארץ וגם בחלק מסניפי רשת המשביר לצרכן.

הסתובבתי בחנות, התרשמתי מהמותגים ובחרתי לעצמי כמה פריטים הכרחיים, שפשוט לא יכולתי לא למדוד. ציינתי בפני אחת המוכרות את מידת החזיה שלי ומסתבר כי טעיתי בגדול. כל מה שהכרתי לפני כנראה, לא היה  נכון. הזדמנות נהדרת להגיע ולבדוק מה בדיוק נכון בשבילך ולא להסתמך על מה שאת כבר יודעת.

חייבת לציין את היחס והאווירה הנעימה של המוכרות בחנות.

עבורי, הלבשה תחתונה יותר חשובה מפרטי לבוש אחרים. באותה צורה שמונחת עליך החזיה, תהיה מונחת עליך גם החולצה. הרבה פעמים אני נתקלת בבנות שהחזיה בולטת ולא מונחת נכון.

מאוד חשוב לשים לב ולהקפיד להתאים את המידה הנכונה .

המלצה שלי

אחת החזיות שמדדתי זו חזיית אלקיפס – חזיית הבייסק החדשה של פנטזי, איתה תוכלי להרגיש נינוחה וסקסית לאורך כל היום. מה שמיוחד בסוג הזה של החזייה שהקאפ בה חלק ללא תפרים ומלווה בכתפיות דקות שניתן לשנות את צורתן לאיקס בגב.

חזיה - ליה לונדון

הידעתם? ליה לונדון הינה הרשת היחידה בישראל ששמה דגש מיוחד על היקפי החזיות ה- Cup-ומוכרת את כל המידות הקיימות בכל ההיקפים.

לפעמים חלומות מתגשמים וזה הרגע שגם את יכולה  להגשים לך חלום!!

מוזמנים לעקוב  גם באינסטגרם – @leialondon