חברת FUJIFILM בשיתוף פעולה עם מעצב על

untitled1

 

 

 

 

שיתוף פעולה המחבר בין הקראטיביות של עולם האופנה ועולם הצילום עם השקת דגם מצלמה ייחודית ואופנתית לצד קולקציית תיקים חדשה של מעצב העל מייקל קורס

 

מארק ימאמוטו , נשיא ומנכ"ל , חברת FUJIFILM מסר: "אופנה וצילום מעניקים לאנשים את הקול שלהם להתבטא ולהביע את עצמם , והמצלמה הייחודית הזו INSTAX Mini 70 by Michael Kors  היא השיא של הסטייל בשילוב טכנולוגיה "

 

MICHAEL KORS x FUJIFILM

 

 untitled3

שיתוף פעולה ייחודי וקריאטיבי במסגרתו מושק דגם מצלמת INSTAX Mini 70 instant film camera בעיצוב ייחודי ואופנתי הכולל את נגיעתו האישית של מייקל קורס בצירוף לוגו המותג וחתימתו האישית.

untitled2

INSTAX Mini 70 instant film camera מצלמה קומפקטית לפיתוח מיידי של תמונות חדות ואיכותיות, עם מצב סלפי מיוחד ופלאש בעל ביצועים גבוהים ויכולת לחשב בהירות אוטומטית. למצלמה מצב סלפי חכם אשר מתאים את ההגדרות באופן אוטומטי ולוכד תמונות סלפי מושלמות. המצלמה, בזהב מטאלי, מעוצבת באסתטיות הג'ט סט המאפיינת את מייקל קורס.

שיתוף הפעולה בין מעצב העל למותג הצילום נוצר בהשראת קולקציית תיקי הסקאוט החדשים של המעצב שבמקור עיצובם תוכנן לדמות את תיקי ווינטג' של מצלמות. הרצון שעמד מאחורי עיצוב התיקים היה הרצון להביא את הרטרו האופנתי בשילוב הפונקציונאליות המודרנית וכך למעשה השקת דגם המצלמה המשותף היה השלב הטבעי הבא לאחר עיצוב קולקציית התיקים.

Scout handbag"" קולקציית תיקי מצלמה שהעניקו את ההשראה לשיתוף הפעולה החדש בין מייקל קורס לפוג'י פילם, הינם תיקי קרוס בודי עשויים מעור ומוצעים בשני גדלים שונים, כוללים תאים מרובים ומוצעים במגוון רחב של גוונים, בנוסף התיקים מגיעים עם רצועת גיטרה להחלפה ולנשיאה קלה יותר של התיק.

קולקציית התיקים עוצבו בהשראת ההיסטוריה הענפה של תרבות הצילום, תיקי הסקאוט החדשים מעוררים תחושה של פריטי ווינטג' עם נגיעה עדכנית ומודרנית.

מייקל קורס מסר: " עם הפופולריות של אינסטגרם , יש לאחרונה התעוררות מחודשת סביב הסרט, ואני אוהב את זה . צילום מיידי מאז ומתמיד היה חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה שלי , אם זה באמצעות צילום תמונות של לוקים כחלק מהכנה לתצוגות האופנה או צילומים מאחורי הקלעים . כעת אנו משתמשים במצלמת המיני INSTAX בכל מקום החל מהמסלול , לעבודה במשרד , ועד לחיי היומיום . זה מספק לנו את השילוב המושלם של הנצחת הרגע , את המוחשיות המידית המשולבת בגלאם ובזוהר מהיר עם הטכנולוגיה המודרנית המאפשרת את כל זה " .

 

 

 

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.