Decléor הרוח מאחורי החומר הטבעי – ראיון עם מייסדת המותג

סולאנז' דסימוליה – מייסדת המותג

לפני מספר חודשים קיבלתי להתנסות ערכת טיפוח של המותג הצרפתי "דקלאור". למרות שהמותג ותיק בשוק ובעל שם עולמי, מעולם לא התנסיתי במוצרים.

ניסיתי את קרם הלחות, שהעניק מגע קטיפתי לעור הפנים ומיד עורר את סקרנותי לדעת עוד אודות המותג והמרכיבים. בעקבות הנסיון החיובי שלי עם אף עלה הצורך להביא בפני קוראות הבלוג את חווית השימוש. הרושם שקיבלת הינו שיש המון נשים צעירות שמודעות אך ורק למותגים מסוימים, ומפספסות את רעיון המוצרים הטבעיים והאיכותיים של חברת דלקאור.

 ואכן, הזדמנה לי האפשרות לראיין את הגב' סולאנז' דסימוליה – מייסדת המותג.

בגיל 17 עזבה סולאנז' את מחוז הולדתה, פריגור, ועברה לפריז ונרשמה ללימודי קוסמטיקה, שם הגשימה את החלום ליצור מוצרים המכילים רכיבים טבעיים.

לדבריה, בחברה צמחה מהר, וצירפה אליה מהנדס כימי ומומחה לארומתרפיה, על מנת שיבחן את השפעות התמציות על התא – כבר בשנת 2000 הצטרפה דקלאור לקבוצת שיסיידו, קונצרן הקוסמטיקה הרביעי בגודלו בעולם. היעדים המשיכו לגדול, ואיתם ההצלחה…

השאלה הראשונה שסקרנה אותי איך הכל התחיל?

בגיל צעיר עברה לפריז ללימודי קוסמטיקה, כאן נבטה האהבה הגדולה שלה ליופי, היא מספרת,:

"היה לי ברור שאני רוצה ליצור משהו חדש, שלא היה כאן". החלום הזה התגשם כשהייתה בת 30, "ביחד עם רופא עור ורוקח יצרנו בתחילת שנות ה-70 מהפכה בעולם הקוסמטיקה, כשהשתמשנו אך ורק ברכיבים טבעים. הקפדנו לבחור רכיבים בעלי אפקטיביות, ולאחר שבחנו ובדקנו את היעילות של תמציות הפרחים והצמחים. כך למעשה התחלנו לייסד את הקונספט של פיטו-ביוטי, תוך שימוש בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת.

מהו מקור השם Decléor ?

בשנת 1974 נקראו המעבדות בשם: CLEOR, מקדש היופי לנשים וגברים שנפתח עם מפתח זהב, ומכאן מקור  השם: CLEOR. במשך השנים, אחרי Cléor, בשנת 1987 הפכנו להיות Decléor-מקדש ליופי חיצוני אך גם ליופי הפנימי שלנו.

וחברתי עזרה לי לפרש:

קלה – בצרפתית: מפתח

אור:  בצרפתית: זהב

כלומר: מפתח הזהב

כאשר הוסיפו את ה –דה נתנו לזה משמעות של מהחוץ פנימה. גוף ונפש

 מה מייחד את המותג DECLÉORS?

Decleor מבססת את המומחיות שלה על שלושה עמודי יסוד: טבע  – המרכיבים במוצריה הם 100% טבעיים;  טכנולוגיה חדשנית, המשמשת בפיתוח נוסחאות ייחודיות; וחוויית שימוש – עונג השימוש בבית או בטיפולי ספא. אלה שלושת הערכים שעומדים בלב כל מוצר.

מהי תפוצת המותג בעולם?

כיום דלקאור מופצת בלמעלה מ-70 מדינות.

לאילו קהלי יעד המוצרים נגישים?

דקלאור מתמחה בערוץ הביתי ובערוץ הטיפול האישי והספא.

שני הערוצים מקבלים השראה אחד משני. כשהמוצרים הנפלאים מלווים בטכניקת עיסוי ייחודית, המלווה את טיפולי הספא – זה מעניק ל רגע של רוגע, עם תוצאות ניכרות לעין. את המומחיות הזו העברנו לטיפול הבייתי.  זו הסיבה שכל הדיילות בנקודות המכירה לומדות לייעץ ולתדרך את הלקוח באופן השימוש החווייתי.

                                                                                   100% טבעי 100% טהור

decleor

 ב-Decleor גאים במעבדות המחקר המצוינות, שהביאו אותנו למיצוי של שמנים אתריים באיכות גבוהה, עם ריכוז גבוה של חומרים פעילים. כוחו ויעילותו של שמן אתרי מתבסס על הסינרגיה שלו עם שאר חומרים. זה סוד הקסם. לכן, Decleor לומדת ללא הרף את העוצמה שבשמנים אתריים חדשים.

מהם הרכיבים הפעילים שהופכים את המוצר לכל כך אטרקטיבי?

ארומתרפיה
השמנים האתריים מכילים את כל סגולות הצמחים מהם הופקו ומעניקים רוגע, טוהר, לחות. בסינרגיות שונות הם מפיקים תועלות שונות, הנותנות מענה מדויק לצרכי העור.

טקס השימוש  יש חשיבות עצומה לשימוש הנכון. שימוש נכון מפיק מהמוצרים את המיטב. אנו מתדרכים את הלקוחות להקדיש כמה דקות לעצמן – שימוש נכון מעניק חוויה של בריחה והירגעות, לצד עור יפה וצעיר.

מהו סדרת הדגל של דקלאור?

בסט סלרס
סדרת הידרה פלורל, ללא ספק. תמצית הנרולי, סרום שמתאים לכל סוגי העור, שביחד עם הקרם הנכון הם מספקים לעור בדיוק את הכמות הנכונה של הלחות, ומגן על העור. בנוסף, ב- 2013  המעבדות שלנו יוציאו את החידושים האחרונים, ואנחנו בטוחים שהלקחות הנאמנות שלנו עוד יתאהבו…. בשנה האחרונה זכתה EXCELLENCE DE L'AGE CORPS  לשני פרסי מצוינות של "הווג"!

 מה את יכולה לספר על דלקאור שלא ידוע לציבור המשתמשים?

מחויבים לסביבה
המוטו המרכזי שלנו: להחזיר לטבע מה שהוא נתן לנו. אבל אנו מחויבים לא רק לסביבה, אנחנו מנסים להיות מחויבים לעולם, ולכן, אחת מהשותפויות החשובות ביותר שלנו הוא ASMADA הקרן במדגסקר, פרויקט אחראי ומתמשך עם שתי מטרות: לשמר את המערכת האקולוגית והחי והצומח, ובמקביל לשפר את תנאי החיים של התושבים המקומיים על ידי בניית בתי ספר, מזרקות מים …

דקלאור משיקים את סדרת הידרה פלורל מולטי פרוטקשיין

בימים אלו מותג הטיפוח המוביל משיק את סדרת  HYDRA FLORAL MULTI-PROTECTION  סדרת לחות והגנה 24/7 הכוללת 4 מוצרים מובילים שיסייעו ליופייך להישמר לאורך זמן: קרם לחות קליל, קרם לחות עשיר, מסכת לחות  וקרם BB עם מקדם הגנה SPF 15.

מוזמנות להצטרף לדף הפייסבוק ולהתעדכן מקרוב אודות המותג –  דקלאור ישראל

  למי שרוצה ליהנות מפינוק אמתי מאיכויות  מוצרי Decléor ניתן להשיג ברשתות הפארמים המובחרות ברחבי הארץ.                                                                                                           בברכת שנה טובה בסימן טבעיות וטוהר.

         מוזמנות גם להצטרף לדף העסקי החדש לי  שם תמיד תישארו מעודכנות – MATRYOSHKA by Michal Portman

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.