שיעורים פרטיים חינם?! יש חיה כזאת!

homework-lnet-org-il

יש כאן הורים לילדים בכיתות הגבוהות? כלומר ז' עד י"ב?

כמה מצכם מוציאים סכום לא הגיוני על שיעורים פרטיים? כמה מכם עובדים בהסעות ילדיכם לשיעורים פרטיים?

הנה פתרון בסגנון "שתי ציפורים במכה אחת!": שיעורים פרטיים חינם אונליין!

ואלו הפרטים:

חברת Lnet  המתמחה בשילוב טכנולוגיות בתהליכי למידה , פיתחה, בשיתוף משרד החינוך, מערכת להפעלת שיעורים פרטיים אונליין בחינם לתלמידים מכל הארץ.

————————————————————

בשורה משמחת להורים ולתלמידים, למורים ולמורים הפנסיונרים שפרשו ומחפשים מקור הכנסה נוסף. חברת LNET המתמחה בשילוב טכנולוגיות בתהליכי למידה , פיתחה, בשיתוף משרד החינוך, מערכת להפעלת שיעורים פרטיים אונליין בחינם לתלמידים מכל הארץ. מדובר בשיעורים פרטיים לכיתות ז' עד י"ב במתמטיקה, אנגלית ולשון, אשר ממומנים על ידי משרד החינוך ולכן המשתמשים הצעירים יכולים להיעזר בשיעורים אלה בחינם.

כל מה שצריך כדי להשתמש בשירות זה מחשב או טאבלט, חיבור לאינטרנט ואוזניות. דרך המערכת של חברת Lnet מוזמן התלמיד לבחור את השיעור שהוא רוצה להשתתף בו ואת המועד המועדף עליו.  בנוסף, קיימת אפשרות לעזרה נקודתית של 15 דקות של מורה מוסמך לפתרון תרגילים בעת הכנת שיעורי בית.

 homework-lnet-org-il-3

מדובר במערכת שיעורים חדשנית שלא רק חוסכת כסף להורים, אלא גם את הטרחה של להקפיץ את הילדים לשיעורים פרטיים ולאסוף אותם לאחר מכן. מעבר ליתרונות הברורים של חסכון בעלויות גבוהות ובזמן שמייצרת המערכת, ברור כי, הילד לומד הכי טוב בסביבה שלו בה נוח לו, בחדרו עם הטאבלט או המחשב ולכן האפקטיביות של השיעור משתפרת. מעבר לכך – מדובר בשירות מצוין עבור תלמידים תושבי ישובים המרוחקים, הזקוקים לשיעורים פרטיים, מכיוון שהגעה למורים באזורים אלו עלולה להיות כרוכה בנסיעה מאוד ארוכה.

בחברה מועסקים כ-100 מורים מוסמכים ומאושרים על ידי משרד החינוך, כך שהמבחר גדול והתלמידים יכולים לבחור את המורה המועדף עליהם. כמו כן מהווה המיזם החדש אפשרות להכנסה נוספת מרשימה למורים מוסמכים בישראל, אשר אינה מצריכה מהם לצאת מהבית.

לינק לאתר השיעורים הפרטיים: https://homework.lnet.org.il/

אז שתהיה לכולם המשך שנת לימודים פוריה ובהצלחה!

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor