שוב חופש? פעילות מקסימה בעולמה של מיכל נגרין

כל פעם שמתקרב חופש, אני תמיד שואלת את עצמי איך אפשר לחדש ללדים כדי שלא ישתעממו מהפעילויות שאנחנו ההורים כל כך מתאמצים עבורם…  ובכן, לאחר מחקר מעמיק, הנה פעילות ממש מדליקה:

העולם של מיכל נגרין מציע יום של חוויה לילדים בחג החנוכה  חלומה הנוצץ של כל ילדה (ובמקה שלי גם אמא) להכנס אל מאחורי הקלעים של עיצוב תכשיטים!

העולם של מיכל נגרין בבת ים, לוקח אותנו לחוויה הנוגעת בכל החושים ומחזירה אותנו לתמימות המרגשת של הילדות: שילוב של הקסם המנצנץ העומד מאחורי התכשיטים של המעצבת  עם סיפור ההצלחה המרגש ומעורר ההשראה אשר מזכיר לכולנו שהכול אפשרי!

 בחג החנוכה מעניק המרכז של מיכל נגרין חוויה בלתי נשכחת- בואו לגלות את הקסם ולהכיר עולם נפלא בו פנטזיה ויצירה נפגשים בסיור מרתק וסדנת יצירה ייחודית לילדים

פעילות חג החנוכה כוללת:

  • סיור במחלקות היצירה המגוונות במפעל: תכשיטים, אופנה וחפצי נוי
  • סדנת יצירת סביבונים לחנוכה
  • קפה ועוגה בגלריית המפעל

מה מחכה לנו ב  Michal Negrin's World בחנוכה?

אלפי נורות מנצנצות בכל הצבעים והמרקמים, בתי בובות מאירים בכל הגדלים, המאובזרים באלפי מיניאטורות מסוגים שונים, שנדליירים , פינות יחודיות, מיצבים, שכבות וסביבות של התרחשות, שמפתיעות בכל פעם מחדש. חלומה של כל ילדה (ואמא) כבר אמרתי?

הביקור ב"עולם של מיכל נגרין" כולל צפייה בסרט המתאר את דרכה האישית והמקצועית וסיור להכרת תהליכי העבודה במחלקות המפעל המגוונות: תכשיטים, אופנה וחפצי נוי. במהלך הסיור תוכלו להתרשם מתהליכי הייצור המרתקים, להיחשף לתהליך היצירה המתחיל ברעיון ומסתיים במוצר המוגמר ולגלות עולם של השראות חומרים ושל עבודת יד כחול לבן.

כמו כן נתארח ב"גלריה קפה" הייחודית לקפה ועוגה שם תוכלו גם נתרשם מהאוסף הפרטי של מיכל נגרין המוצג בגלריה וכן נוכל לרכוש פריטים ייחודיים.

שעות פעילות סדנת חנוכה במרכז המבקרים של מיכל נגרין: 10:00, 13:00, 15:00 (בכל אחת מהשעות הנ"ל יוצא סיור אשר בסיומו תתקיים הסדנא)

בימים א'-ה' בין התאריכים 8-14/12/15

יש לתאם מראש בטל' 03-5553305

עלות השתתפות בסדנה כולל סיור + עוגה ושתיה לילד – 30 ₪

 

סיור למבוגר + קפה ועוגה – 20 ₪

 

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor