רוברט קרומינס בישראל | מעצב השיער של כוכבי הוליווד

 

מפגש מרתק התקיים לפני שבועיים באוניברסיטת תל-אביב, בהשתתפות 1,000 מעצבי שיער מובילים בארץ, שבאו לראות מקרוב את המעצב בעל השם העולמי בפעולה.

רוברט קרומינס מעצב השיער של כוכבי הוליוויד, בניהם: ליידי גאגא, מדונה, קלינד איסטווד, סנופ דוג, וידל ששון ועוד, זה היה ביקורו הראשון בישראל  הוא הגיע מלווה עם ארוסתו הטרייה מרי קואומו לרגל אירוע של  מותג השיער פול מיטשל, המיובא לישראל ע"י איש העסקים קובי סקאל.

מימין קובי סקאל עם רוברט קרומיניס וגיא שטנצר צילום אלעד גוטמן

התרגשות רבה היתה באוויר לפגוש את אומן השיער המדובר, מעצבי השיער לא נשארו אדישים (גם אני ) לא הפסיקו להצטלם איתו ולצלם אותו על הבמה, הוא היה באינטראקציה מאוד טובה עם הקהל חילק מתנות, בסוף האירוע הוא ליווה את כולם בסבר פנים יפות עם בלונים,  חיוך וכוסית של מרגריטה פטרון ודאג לתעד כל רגע בטלפונים הניידים של האורחים.

היה לי כייף לפגוש גם את מעצב השיער שלי אורן אור ועוד חברים רבים מהתעשייה, מי שלא יודע מגיל 12 עבדתי במספרה ולמדתי את כל סודות המקצוע ועוד.. גם בשבילי זהו היה ציון דרך לפגוש את רוברט.

 את האירוע פתח גיא שטנצר, מנכ"ל פול מיטשל ישראל, שאמר: "רוברט קרומיניס המוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל מעל 30 שנה, מהווה השראה למעצבי שיער ברחבי העולם, ונחשב לאגדה ומודל לחיקוי בתעשיית עיצוב השיער העולמית.

קרומיניס הוא בעלים של רשת מספרות מצליחה בארה"ב: בסאן דייגו, בלאס וגאס, ובטולסה ומוביל טרנדים בעיצוב שיער תחת המוטו "אם אני יכול לעשות את זה – גם אתם יכולים".

רוברט קרומיניס סיפר לאורחים שלפני כחודש, במהלך סוף שבוע בהם בילו הוא וזוגתו באחוזה במאליבו, של המיליארדר והבעלים של המותג פול מיטשל, ג'ון פול דה ג'ורייה, יחד עם חברם הקרוב השחקן הנודע קלינד איסטווד, החליט קרומינס שזה הרגע המושלם להציע נישואין לארוסתו מרי, המשמשת גם ככימאית ראשית בחברת פול מיטשל ומומחית לצבעי שיער.  כאשר הוא הציע לה נישואין, שאל אותה קרומיניס איפה הייתה רוצה לחגוג את ירח הדבש,מרי לא התבלבלה ואמרה ישר בירושלים. השניים ערכו  סיור בעיר הקודש וישנו לילה בעיר ולאחר ביקורם בארץ חזרו ללוס אנג'לס ושם יחלו בהכנות לחתונה המפוארת.

דברים שכדאי לכם לדעת !!!

ג'ון פול דה ג'ורייה הוא הבעלים של המותג הידוע פטרון טקילה, מבהלך האירוע חילקו לקהל מרגריטה פטרון בטעמים בתוך בקבוקי בייבי קטנים של פטרון.

 

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.