רגע לפני הלידה – תמונות הריון. מתנה מדהימה לכל ילד…

www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com

אני בהריון שלישי… כבר לא ממש מתרגשת מעצם העובדה שאני בהריון (אבל מאוד מתרגשת להרחיב את המשפחה!). מה גם ש"טפו, טפו, טפו" עבר עלי הריון קל.

כרגע בשבוע 38 ולא צילמתי את עצמי, או ביקשתי מבעלי שיצלם אותי, אפילו פעם אחת.

בהריון הראשון – יש לי תמונה ביתית מכל שבוע ולקראת הסוף הלכנו לצילומים בסטודיו.

בהריון השני עבדתי בעבודה שהיו סביבי צלמים כל כמה שבועות אז יש לי תמונות בהריון וגם כאן לקראת הסוף הלכנו לצילומי סטודיו.

אבל בהריון השלישי כבר לא עבדתי ולא היתה לי אף תמונה עם הבטן. אפילו לא אחת. שלא תחשבו שלא קפצה לי התראה ביומן כל שבוע להצטלם. פשוט התעלמתי.

ואז ניפגשתי עם חבר טוב, צלם בחסד, אייל יאסקי וייס, בעל חברת הצילום כתם אור והוא מיד הציע את שירותיו. אין דברים כאלה! הוא פינה זמן ביומן ה-סופר עסוק שלו בין צילומים בחו"ל ועונת החתונות ומצא לנו את הלוקיישן המושלם (צלם בחסד כבר אמרתי? הנה תראו בעצמכם)! החלטנו לא ללכת על צילומי סטודיו, רק אם נצטרך בתור השלמה. אבל מי היה צריך השלמה??? זה היה מושלם.

ורגע לפני התמונות, אני רוצה להגיד שלדעתי תמונות הריון הן מתנה שאנחנו חייבים לילדים שלנו. בתי בת ה-7 כל הזמן מסתכלת ושואלת ושמחה שיש לה תמונות כשהיא היתה בבטן של אמא…

הנה קמצוץ מתוך ה-300 + תמונות שאייל צילם וכמו שתראו זאת מזכרת מדהימה לתינוקת אבל גם חויה מדהימה ומזכרת מהממת למשפחה כולה:

www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com

www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com

www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com

www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com www.Kettem-Ore.com

The Kaplans by Kettem - Ore __ -6048

 

 

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor