לרכוש או לנטוש?

שלום קוראות יקרות,

בגלל שאני עוסקת בתחום היופי והטיפוח, הרבה אנשים פונים אלי ושואלים אתי לגבי מוצרים חדשים שהם שמעו עליהם וזה מה שהביא אותי לכתוב פינה זו, אני מתנסה במוצרים חדשים כל הזמן ויותר מאשמח לשתף אתכן במוצרים שאהבתי וגם בכאלה שפחות.

בפינה זו אני מציגה בפניכן 5 מוצרי טיפוח חדשים שהתנסיתי בהם  ומדרגת אותם החל מהמוצר שהכי אהבתי עד למוצר שהכי פחות אהבתי.

מקום הראשון: חמאת גוף פסיפלורה של חברת PREMIER  ים המלח- מאוד אהבתי את המרקם שלו, היתרון של חמאת גוף הוא שהיא מצוינת לטיפול בעור יבש ומתאימה בעיקר לחורף בשל המרקם הכבד שלה, דווקא במוצר הזה המרקם ממש קליל ונעים למריחה והריח פשוט מעולה, החומר נספג במהירות ולא מותיר תחושה של שמנוניות, העור נותר רך ונעים למגע, בקיצור, אהבתי! לגמרי לרכוש!

unnamed (9)

מקום השני: לק ANNY בגוון like a virgin- אם יש דבר אחד שאני אובססיבית אליו זה לק וציפורניים מסודרות ומטופחות! אני מסדרת את הציפורניים שלי פעם בשבוע וממש חשוב לי שהלק ימרח בקלות ולא יתקלף. הלק של ANNY  בעל מברשת דקה יחסית ונוחה למריחה אחידה, כבר מהשכבה הראשונה אפשר להגיע לתוצאה יפה וזה בהחלט לא מובן מאליו, הלק החזיק מעמד כמעט שבוע!! והצבע יצא ממש טבעי ונראה מטופח אבל לא מתאמץ מדי, בקיצור אחלה לק, לגמרי לרכוש!

unnamed (6)

מקום שלישי: לק מסדרת colour & go  של חברת ESSENCE  – אז כפי שציינתי מקודם, מאוד מאוד חשוב לי שהלק בו אני משתמשת יענה על הצרכים שלי למראה ציפורניים מושלמות ומטופחות והלק הזה בהחלט ענה על הציפיות למרות שהן לא היו גבוהות במיוחד. המריחה הייתה פשוטה נוחה וחלקה, הצבע בעל ברק יפהיפה ונראה מעולה כבר מהשכבה הראשונה, הוא מזכיר בגימור לק ג'ל ומביא לתוצאה נקייה ומבריקה וגם מתייבש במהירות. בקיצור לגמרי לרכוש!

unnamed (26)

מקום הרביעי: סרום  ULTIMUNE Power Infusing Concentrate של חברת SHISEIDO

הם מבטיחים "שיפור כוח ההגנה הטבעי הגלום בעור כנגד נזקי סביבה ולחצים יומיומיים הגורמים להאצת תהליכי ההזדקנות". אהבתי את הריח של המוצר ואת העובדה שהוא קליל ונספג במהירות שיא, מעבר לכך קשה לי להגיד שראיתי איזושהי תוצאה משמעותית, לאחר שבוע שמרחתי אותו מדי ערב, פשוט התייאשתי! בקיצור, מוצר נחמד אבל לדעתי לא שווה את המחיר. לנטוש.

unnamed (8)

מקום חמישי: soft touch mousse makeup של חברת ESSENCE בתור מאפרת, חשוב לי לבחון בקפידה רבה את המוצרים בהם אני משתמשת על הלקוחות שלי והמייקאפ הזה פשוט אכזב אותי קשות, המרקם שלו אמנם רך ונעים אבל בדיוק כאן זה נגמר, המריחה אינה אחידה ונוצרים המון גושים, החומר לא נספג וכל נגיעה בפנים מלכלכת את מה שנוגע בהם, המראה מט מדי ולא טבעי, נראה כמו מסכה לא מוצלחת! בקיצור לגמרי לנטוש!

unnamed (7)

michalportman
michalportman

Founder and Art Director

My name is Michal Portman. I am 30 years old living in Holon, right outside of Tel Aviv. I love, live & breath fashion from childhood. I was born in Kiev, Ukraine to a fashionable mamma which started it all! Growing up I adored “Sex in the city” (am nicknamed Michal Bradshaw because I remind my friends of Carrie in my fashion taste and personality) just for the sake of fashion – that was the real story… my inspiration! Then I realized there’s no other way but starting my own blog – Matryoshka – where I started writing about fashion and lifestyle for women who love life and themselves. Matryoshka? That’s the famous Russian doll – each doll represents a different aspect of my personality and fashion sense. My blog is about new fashion trends, combining pieces from the flea market and brand names, self-nurturing and the good life… Due to my blog and its contents, I receive many invitations to launch parties and try not to miss any! On top of that, I have a degree in behavioral science, majoring in human resource management which definitely helped me in personal communication with others. All of the above are just the basis of my willingness to fit in to the fashion scene but most importantly is my love of fashion, the way I express it and the collaboration with people who put it all together in a magical way.