המדפים מתחדשים בטחינה בריאה!

איזה כיף לגלות מוצרים חדשים ובריאים? במיוחד כאלה שיחסכו לנו זמן!

נראה לי שבסבא חביב חשבו בדיוק עלי כששילבו זרעים ותוספים כל כך בריאים לטחינה ועשו ממנה פלוס פלוס!

%d7%a1%d7%93%d7%a8%d7%aa-%d7%98%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%a1%d7%91%d7%90-%d7%97%d7%91%d7%99%d7%91

סדרת "טחינה +" היא ייחודית בעולם: טחינה גולמית אתיופית עשויה 100% שומשום טהור בתוספת זרעים וגרעינים בעלי יתרונות בריאותיים הכוללים 4 טעמים – טחינה+ עם גרעיני דלעת, טחינה+עם זרעי קצח, טחינה+ עם זרעי פשתן וטחינה+ עם זרעי צ'יה.

המוצרים מבוססים על הטחינה הגולמית של סבא חביב המופקת משומשום טהור הגדל באתיופיה ומכיל שיעור גבוה של סיבים תזונתיים, החיוניים לתהליך העיכול ונמצאים רק בזרעים שלא קולפו ושיעור גבוה במיוחד של מינרלים וסידן. בארץ עובר השומשום תהליך קפדני של קליה, כתישה וטחינה. ייחודה של סדרת "טחינה +" הוא בשילוב של התועלות הבריאותיות של הטחינה הגולמית יחד עם זרעים וגרעינים טחונים אשר להם יתרונות בריאותיים מוכרים כגון- סידן, ברזל, מגנזיום, אומגה 3 ואומגה 6. בשיטת הטחינה הייחודית של הזרעים הצליחו ב"סבא חביב" להפחית את אחוזי השומן במוצר הסופי ועם זאת להנות מהיתרונות של כל מרכיביו.

* טחינה+עם גרעיני דלעת – עשיר במגנזיום ובברזל.

* טחינה+עם זרעי קצח- עשיר בסידן, מקור טוב לסיבים תזונתיים טבעיים.

* טחינה+ עם זרעי פשתן- מקור טוב לאומגה 3 ולאומגה 6

* טחינה + עם זרעי צ'יה- עשיר מאד באומגה 3 ובסיבים תזונתיים טבעיים. עשיר במגנזיום ובאשלגן.

אני משלבת את הטחינה כמה שיותר בתפריט שלי ושל ילדיי. הטחינה משתלבת נפלא בכל סלט, ממרח ותבשיל, מקרימה מרקים ומוסיפה טעם עשיר לעוגות ועוגיות.

טחינה + נמכרת בצנצנות של 400 גרם במחיר- 15 ש"ח.

את סדרת המוצרים "טחינה +" של "סבא חביב" ניתן להשיג – ברשת עדן טבע מרקט , מרכז מזון ירכא, קשת טעמים- מחסני השוק, טיב טעם, בחנות החברה באגמון מרקט החדש שליד אגמון החולה , בחנות המפעל בקיבוץ פרוד ובחנויות מתמחות כמו כן ניתן להזמין בשירות "סבא חביב עד הבית".

יאללה – לכו להינות במטבח ותספרו לי איפה אתם מוסיפים טחינה במטעמים בבית…

 

Adi Kaplan
Adi Kaplan

Baby & Kids Editor